Cykloresort Strážnicko - Trail of Life

Nedaleko Strážnice existuje cyklistův splněný sen. Stav nirvány přináší 5 MTB okruhů se singletraily v nedotčené přírodě Bílých Karpat.

více informací do oblíbenýchTak kam to bude?

A tady už jste byli?

Našli jsme další místa, která by se vám mohla líbit. Mrkněte na ně.

tip na 11 míst

Singletrail Moravský kras

Single traily nejsou jen pro single! Ty v Moravském krasu tedy rozhodně ne. Naskočte do pedálů, bude to jízda.

prohlédnout

Boskovice Sportpark

Rádi se na kole proháníte lesem? Boskovický Sportpark nabízí navíc pumptrack a parádní zázemí. Singletraily v lese Doubrava už čekají.

prohlédnout

Cyklookruh mikroregionem Moravia

Cyklookruh mikroregionem Moravia vede krajinou zařazenou do systému Natura 2000, krajinou vinic a sklepů, údolím dvou potoků Jevišovka a Křepička.

prohlédnout

Cyklotrasa Kolem ATC Merkur Pasohlávky

Trasa vede kolem Horní a Střední Novomlýnské nádrže.

prohlédnout

Pivní stezka Petra Bezruče

Tematická cyklotrasa ze začátkem u distribučního centra pivovaru Černá Hora v Brně-Řečkovicích, poblíž železniční stanice, a s ukončením přímo v Černé Hoře na náměstí před pivovarem a informačním a kulturním centrem Sladovna.

prohlédnout

Cyklostezky mikroregionu Kahan

Cyklistický okruh bývalým Rosicko-oslavanským uhelným revírem koncipovaný jako průvodce po zachovalých památkách a stavbách upomínajících na dobu těžby v revíru, ale i seznamující s dalšími kulturními a sakrálními stavbami a pamětihodnostmi kraje a mikroregionu Kahan.

prohlédnout

Stezka Srdcem jižní Moravy

Panoramatická tematická cyklotrasa spojující města Blansko a Vyškov napříč přes masívy Drahanské vrchoviny, nejkrásnější místa Moravského krasu a Vyškovska.

prohlédnout

Strážnické cyklotrasy

Jedinečná příroda vinic, karpatských lesů, pastvin a rozhledu do širého kraje Pomoraví tvoří kulisu cyklookruhu hornatou krajinou jižního Strážnicka!

prohlédnout

Jantarová stezka

Objevujte místa na páteřní cyklotrase kopírující předpokládanou trasu staré obchodní stezky spojující středoevropské metropole Vídeň, Brno a Krakow.

prohlédnout

Lichtenštejnské stezky

Lichtenštejnské stezky jsou ojedinělým souborem cykloturistických tras, spojujících nejkrásnější památky rodu Lichtenštejnů na jižní Moravě v oblasti Lednicko-valtického areálu a v Dolním Rakousku.

prohlédnout